REKLAMA

WAŻNE! W weekend utrudnienia na ulicach Rzeszowa

RZESZÓW. W najbliższy weekend na ulicach Rzeszowa odbędą się zawody Pucharu Europy w Kolarstwie Ręcznym. Kolarze będą się ścigać na trasach, jakie wyznaczono ulicami miasta. Część z nich na czas przejazdu zawodników będzie wyłączona z ruchu.

W najbliższy weekend, w związku z odbywającym się w Rzeszowie Pucharem Europy w Kolarstwie Ręcznym, zamknięte zostaną niektóre ulice, którymi przebiegać będą trasy wyścigu kolarskiego. Trasy zostały wytyczone ulicami Kopisto, Rejtana, Lwowską, Armii Krajowej, Niepodległości i Kopisto.

W sobotę i w niedzielę zamknięte dla ruchu zostaną: al. Kopisto na wysokości Millenium Hall do skrzyżowania z al. Rejtana, lewy pas al. Rejtana od al. Kopisto do ulicy Lwowskiej (po stronie targowiska przy ul. Dołowej). Prawym pasem będą przepuszczane tylko autobusy i samochody osób wyjeżdżających z przyległych ulic. Przed skrzyżowaniem z ulicą Lwowską, zawodnicy wjadą na prawy pas ruchu celem skrętu w ulicę Lwowską, gdzie zajmą prawy pas ruchu. Na ulicy Lwowskiej od skrzyżowania z al. Rejtana do Ronda Pobitno oraz na al. Armii Krajowej od Ronda Pobitno do skrzyżowania z ulicą Niepodległości zamknięte będą prawe pasy ruchu na prawej jezdni. Zamknięty będzie prawy pas ruchu ulicy Niepodległości w kierunku al. Rejtana oraz al. Kopisto do “zawrotki” przy Millenium Hall.

Utrudnienia zaczną się już o godzinie 5, kiedy organizatorzy zaczną rozstawiać barierki ochronne. O godzinie 7:30 policjanci zamkną całkowicie ruch na wyłączonych odcinkach. Strat zawodników nastąpi o godz. 9.30.

55986858

Ruch ulicą Rejtana od ul. Lwowskiej w kierunku al. Powstańców Warszawy będzie odbywał się normalnie. Jedynie na skrzyżowaniu z al. Kopisto, policjanci będą sukcesywnie przepuszczać kierujących pomiędzy kolejnymi zawodnikami. Ruch będzie odbywał się również na ulicy Niepodległosci od skrzyżowania z al. Rejtana w kierunku al. Armii Krajowej. Przejazdy kolarzy zakończą się w sobotę od 13:30, a w niedzielę o godz. 12.30.

Po usunięciu zabezpieczeń ruch zostanie przywrócony do normalnego stanu. Wyłączenia ulic spowodują utrudnienia w ruchu, dlatego apelujemy do kierujących o wybieranie w miarę możliwości tras alternatywnych oraz o zachowanie szczególnej ostrożności. W rejonie, gdzie będą zamykane ulice, nad ruchem kołowym czuwać będą policjanci ruchu drogowego.

KMP Rzeszów

14-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wazne-w-weekend-utrudnienia-na-ulicach-rzeszowa