REKLAMA

WARZYCE: Śmiertelne potrącenie pieszego. Był nim mieszkaniec powiatu rzeszowskiego! (FOTO)

WARZYCE / PODKARPACIE. W sobotę na drodze wojewódzkiej numer 988 doszło do śmiertelnego potrącenia. W wypadku zginął 43-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

303-184717

Foto: Podkarpacka Policja

43-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego zginął w wypadku, do którego doszło w sobotę około godziny 22:20 w Warzycach na drodze wojewódzkiej numer 988 (Jasło-Rzeszów). Mężczyzna został potrącony przez 22-letniego kierującego renault megane. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Do wypadku doszło wczoraj w miejscowości Warzyce około godziny 22:20, na drodze wojewódzkiej nr 988 relacji Jasło – Rzeszów. Jak wstępnie ustalili policjanci, 22-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego kierujący osobowym renault potrącił 43-letniego mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń 43-latek zmarł.

Na miejscu tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej. Przeprowadzone badanie wykazało, że kierowca samochodu był trzeźwy. Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Źródło: Podkarpacka Policja


28-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

warzyce-smiertelne-potracenie-pieszego-byl-nim-mieszkaniec-powiatu-rzeszowskiego-foto-4048-00r2kc