REKLAMA

Warsztaty kreatywne dla dzieci w Galerii Rzeszów

Już dzisiaj rozpoczną się warsztaty dla dzieci. Będą one trwały do 27 lipca. Najmłodsi poznają techniki decoupage i quilling, ale nie tylko. Niezapomnianym zdarzeniem będzie dla nich również stworzenie pacynek teatralnych oraz biżuterii.

zdjęcie: Pixabay

Warsztaty są organizowane przez Empik. Dzięki tym zajęciom dzieci nie tylko spędzą twórczo czas, ale i pobudzą swoje wyobraźnie.  W kreatywnych  ćwiczeniach można wziąć udział po wcześniejszym dołączeniu do programu „Mój Empik”. Kartę programu jest bezpłatna.  W trakcie zajęć  także można ją założyć.  25-procentowa zniżka czeka w salonie na zakupy potrzebne do warsztatów dla uczestników.  Na warsztaty można się zapisywać pod numerem telefonu: 603 118 638. Zajęcia będą prowadzone w godzinach 17:00 – 20:00.

16 lipca, zajęcia przeznaczone są dla dzieci powyżej 8 lat. Tematyką warsztatów będą ozdoby z glinek.  W Empiku dzieci dowiedzą się, jak wykorzystywać narzędzia i materiały, takie jak: farby, stemple, dłuta, cekiny i wiele innych. Wykonają z nich niezwykłe ozdoby.

17lipca, Empik zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5 roku życia.  Zajęcia będą poświęcone użyciu stempli i szablonów. Dzieci będą miały okazję stać się profesjonalnymi projektantami nadruków na koszulkach i innych przedmiotach.

18 lipca, dzieci powyżej 5 roku życia zdobędą wiedzę, jak wykonywać pacynki paluszkowe.  Zabawa w teatr gotowa!

Dla dzieci powyżej 8 lat idealne będą cztery  kolejne dni. 9lipca, poznanie techniki quilling. Wykonanie niezwykłych  drobnych ozdób, łatwych do wykonania a zarazem nie takie oczywistych.20 lipca, to warsztaty z bibułą i tworzenie mini kwiatów. 23 lipca, szaleństwo z wzorami i własnoręcznymi zdobieniami. 24 lipca, zapoznanie się z techniką decoupage, zabawy z oklejaniem różnych przedmiotów.

25 lipca warsztaty z Łapaczami snów- indiańskimi amuletami.  Uczestnicy wykonają własne Łapacze snów.  Są to zajęcia również dla dzieci powyżej 8 lat.

Dwa ostatnie dni będą przeznaczone dla dzieci powyżej 5 lat. 26 lipca, uczestnicy będą wykonywać własne ramki na zdjęcia. 27 lipca, będzie to czas na wykonywanie drobnych drobiazgów i biżuterii.

 

 

 

 

16-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

warsztaty-kreatywne-dla-dzieci-w-galerii-rzeszow