REKLAMA

Warsztaty fotografii mobilnej RSF

Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne zaprasza mieszkańców Rzeszowa na bezpłatne warsztaty fotografii mobilnej, które będą miały miejsce w Galerii Nierzeczywistej.

smartphone-381237_960_720

Foto: pixabay.com

Każdy, kto weźmie udział w wydarzeniu, będzie mógł dowiedzieć się czegoś na temat fotografowania urządzeniami mobilnymi. Robienie zdjęć smartfonem, czy tabletem jest już praktykowane przez profesjonalistów. Za tym rozwiązaniem przemawiają oczywiście wygoda i łatwość dostępu, ale ma na to wpływ także postęp technologiczny i szereg aplikacji do obróbki zdjęć, z których można korzystać bezpośrednio na urządzeniach. Istnieją już nawet konkursy międzynarodowe, gdzie startują wyłącznie fotografowie mobilni.

Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne zamierza wyróżnić najbardziej kreatywne i wyjątkowe fotografie uczestników warsztatów i stworzyć z nich wystawę. Będzie to okazja do pokazania piękna Rzeszowa. Organizatorzy chcą też zwrócić uwagę na to, jak wiele może być spojrzeń na charakterystyczne miejsca w mieście.

Aby wziąć udział w projekcie, należy przesłać do dnia 22 września do godziny 24:00 wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres mailowy: warsztaty@rsf.rzeszow.pl.

Osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach, zostaną poinformowane mailem do 23 września.

Pierwsze spotkanie z fotografią mobilną, odbędzie się w niedzielę, 30 września o godz. 10:00 w Galerii Nierzeczywistej RSF.

Uczestnik jest zobowiązany do posiadania własnego smartfonu/tabletu, wyposażonego w aparat fotograficzny. W projekcie weźmie udział 20 osób.

17-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

warsztaty-fotografii-mobilnej-rsf-6367