REKLAMA

Warsztaty emisji głosu Speech Level Singing

RZESZÓW. Rzeszowski Dom Kultury filia „Staromieście” zaprasza na Warsztaty Wokalne Speech Level Singing ze Studiem Doskonalenia Głosu Voice and More, które odbędą się 6 września 2013r.

W programie:

10:00 – 11:00 Wykład dla wszystkich uczestników warsztatów (sala widowiskowa);
11:00 – 21:00 Indywidualne zajęcia z emisji głosu prowadzone przez certyfikowanych trenerów SLS: Bartka Cabonia i Krzysztofa Biernackiego (istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji telefonicznej lub osobistej godziny zajęć oraz wyboru instruktora).  W warsztatach może wziąć udział młodzież od 16 lat oraz dorośli. Koszt: 65 zł.  Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie karty zgłoszenia potwierdzonej podpisem uczestnika i rodzica lub opiekuna prawnego w przypadku osoby niepełnoletniej oraz uiszczenie wpłaty w sekretariacie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a. W przypadku rezygnacji z udziału w Warsztatach po 30 sierpnia 2013 r. nie ma możliwości uzyskania zwrotu wpłaty. W razie rezygnacji we wcześniejszym terminie podstawą zwrotu całej kwoty jest oryginał paragonu lub rachunku.

W przypadku nie zebrania się grupy 18 osób warsztaty zostaną odwołane a koszty zwrócone uczestnikom.

14-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

warsztaty-emisji-glosu-speech-level-singing