REKLAMA

WARA: Tragiczny wypadek. Zginął 18-latek (ZDJĘCIA)

WARA / PODKARPACIE. Wyjaśniane są okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło dziś nad ranem, w Warze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobowa mazda, na prostym odcinku wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Samochodem podróżowało dwóch młodych mężczyzn w wieku 16 i 18 lat. Niestety życia starszego z nich nie udało się uratować.

Tuż po godzinie 4, w miejscowości Wara, gmina Nozdrzec, na drodze powiatowej, doszło do tragicznego wypadku. Jak wstępnie ustalono, na prostym odcinku drogi, kierujący osobową mazdą, prawdopodobnie z uwagi na niedostosowanie prędkości do panujących warunków, zjechał z jezdni, uderzył w barierę energochłonną, a następnie w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd przełamał się na pół.

Na miejscu zginął 18-latek podróżujący mazdą, drugi uczestnik – 16-letni mężczyzna, z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala w Brzozowie, a następnie został przetransportowany do Rzeszowa.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Prowadzone czynności pozwolą na ustalenie dokładnych okoliczności tego wypadku oraz to, kto kierował tym pojazdem.

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Brzozowscy funkcjonariusze zorganizowali objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do około trzech godzin.

TH / KPP Brzozów

08-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)