REKLAMA

Wakacyjne loty czarterowe z Jasionki! Tureckie Bodrum nowością w ofercie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. 29 czerwca z lotniska w Jasionce wystartuje pierwszy lot czarterowy do tureckiego Bodrum. To nowy lot w ofercie podrzeszowskiego portu lotniczego. W 2018 roku z lotów czerterowych skorzystało ponad 50 tysięcy podróżujących.

xxbodrum

Foto: materiały prasowe Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

Każdego roku zabiegamy o to, by pasażerowie korzystający z lotniska w Jasionce mogli odkrywać nowe miejsca na świecie. Tureckie kurorty cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny. Wierzę, że Bodrum przypadnie do gustu turystom z Podkarpacia i sąsiednich regionów, którzy odlecą na wakacje z naszego lotniska – mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Od 29 czerwca z lotniska w Jasionce będą możliwe loty do tureckiego kurortu w Bodrum. Tego dnia z podrzeszowskiego portu lotniczego wystartuje Airbus A320 i wykona na tej trasie inauguracyjny lot. 

Bodrum to miejsce położone w południowo-zachodniej części Turcji, w prowincji Muğla. Znajduje się nad Morzem Egejskim i jest otoczone pięknymi piaszczystymi plażami. Ta destynacja to raj dla lubiących odpoczywać wśród słońca. Nocne życie przyciąga turystów spragnionych rozrywek.

W tym sezonie pasażerowie mogą także polecieć czarterami do tureckiej Antalyi, greckiego Rodos, Zakynthos i Heraklionu oraz do Burgas w Bułgarii. Loty z Rzeszowa posiadają w swojej ofercie wszystkie znane biura podróży, m.in. Itaka, Rainbow, czy Tui.

 

14-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wakacyjne-loty-czarterowe-z-jasionki-tureckie-bodrum-nowoscia-w-ofercie-9604-00r2kc