REKLAMA

Wakacyjne kursy angielskiego

RZESZÓW. Jeszcze do 20 lipca trwają wakacyjne kursy języka angielskiego. Kurs Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej “Pomost International” to wakacyjny, dwutygodniowy kurs organizowany przez organizację “Pomost International” w Buffalo (USA), Rzeszowski Dom Kultury i Urząd Miasta Rzeszowa w ramach współpracy partnerskiej miast Buffalo i Rzeszów. W tym roku to już jego 23 edycja.

Wszystkie zajęcia na Kursie prowadzone są w formie warsztatów językowych wyłącznie w języku angielskim. Nauczycielami są wolontariusze ze Stanów Zjednoczonych, ludzie reprezentujący różne zawody, którzy od 1991 roku rokrocznie przyjeżdżają do Rzeszowa, by uczyć języka angielskiego, przekazując równocześnie szeroką wiedzę o wielu dziedzinach życia społeczeństwa amerykańskiego, a w szczególności naszego partnerskiego miasta Buffalo. Informacje o stowarzyszeniu, które wspiera tę inicjatywę można znaleźć na stronie http://www.pomostinternational.net/

 

18-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wakacyjne-kursy-angielskiego