REKLAMA

Wakacyjna praca dla studentów: sprzątanie, rolnictwo, gastronomia

RZESZÓW / PODKAPRAPCIE. Kolejna zagraniczna praca. Tym razem dla studentów. Liczba miejsc jest ograniczona!

wakacjeWojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie informuje, że z Federalnego Urzędu Pracy (ZAV) w Bonn wpłynęła oferta pracy wakacyjnej dla polskich studentów w Niemczech.

Oferowana praca wakacyjna to najczęściej prace pomocnicze w rolnictwie, przy sprzątaniu budynków, w hotelarstwie i gastronomii, w sieci gastronomicznej (np. Mc Donalds), jak również w niewielkim stopniu w przemyśle.

Czas pracy, wynagrodzenie oraz pozostałe warunki pracy odpowiadają uregulowaniom taryfowym lub normom przyjętym na danym obszarze. Wynagrodzenie płatne jest przeważnie na koniec miesiąca, dlatego w pierwszych tygodniach studenci/uczniowie powinni mieć wystarczającą ilość pieniędzy na utrzymanie.

Oferta posiada limit podań, dla województwa podkarpackiego przyznano 10 miejsc, z możliwością utworzenia listy rezerwowej.

O zatrudnienie wakacyjne mogą ubiegać się:

– studenci studiów  dziennych, wieczorowych i zaocznych, w tym studenci ostatniego roku studiów, którzy na zaświadczeniu o wpisie na listę studentów “Immatrikulationsbescheinigung” – będą mieli potwierdzenie daty zakończenia studiów na dzień 30.09.2015r. ;

– posiadający dobrą lub bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego

– deklarują  gotowość  do  podjęcia  pracy,  przez co najmniej  2 miesiące w okresie  letnich wakacji.

Składanie podań studentów/uczniów z terenu woj. podkarpackiego do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, ul. Lisa-Kuli 20 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 6 marca 2015r. (decyduje data wpływu dokumentów do WUP).

W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości informacji udziela się pod nr telefonu: 17 85 09 203

źródło: WUP w Rzeszowie

21-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wakacyjna-praca-dla-studentow-sprzatanie-rolnictwo-gastronomia-n001