REKLAMA

Wakacje w Rzeszowskim Domu Kultury

RZESZÓW / PODKARPACIE.  Dla dzieci od 7 do 12 lat Rzeszowski Dom Kultury podczas wakacji organizuje turnusy wypoczynkowe. Od 1 lipca do 9 sierpnia w różnych filiach RDK w godzinach od 9.00 – 14.00 dzieci spędzać będą czas pod okiem opiekunów w przyjaznej atmosferze.

Ilość miejsc jest ograniczona, maksymalna liczba dzieci w grupie to 30 osób. Koszt 40 zł za tydzień. Zamknięcie list uczestników następuje 10 dni przed rozpoczęciem turnusu.

Podczas letniego wypoczynku w Rzeszowskim Domu Kultury instruktorzy organizować będą zajęcia o charakterze rozrywkowo-rekreacyjnym oraz edukacyjnym tj. zabawy plastyczne, taneczne, teatralne, sportowe, przy muzyce, naukę piosenek, wierszy oraz tańca, konkursy, łamigłówki, kalambury i quizy umysłowe, gry i zabawy dydaktyczne, rozgrywki i zabawy sportowe na świeżym powietrzu itp. W każdym tygodniu przewidziane są także atrakcyjne wyjścia.

Koszt turnusu to 40zł

Więcej informacji na stronie internetowej Rzeszowskiego Domu Kultury

WAKACJE

05-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wakacje-w-rzeszowskim-domu-kultury