REKLAMA

W WSPiA rusza zbiórka darów dla osieroconych dzieci z Daliowej

RZESZÓW / PODKARPACIE. Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Prawa i Administracji organizuje zbiórkę darów dla czwórki osieroconych dzieci z Daliowej. W dniach od 5 do 15 lutego na terenie Uczelni zbierana będzie m.in. odzież, obuwie, żywność oraz zabawki.

Zebrane dary przekazane zostaną dzieciom, których matka zginęła w pożarze ich rodzinnego domu. Do udziału w zbiórce zachęcamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa.

Zbiórka organizowana przez Samorząd Studencki WSPiA to odzew na apele o pomoc dla czwórki osieroconych dzieci. Ich matka zginęła pod koniec stycznia w pożarze domu w miejscowości Daliowa. Wcześniej uratowała czwórkę swoich dzieci: chłopców w wieku 8 i 4 lata oraz dziewczynki w wieku 9 lat i 2,5 roku. To wydarzenia bardzo poruszyło studentów WSPiA. Postanowili więc przeprowadzić na terenie Uczelni zbiórki rzeczy potrzebny poszkodowanej rodzinie.

Dary rzeczowe można przynosić do pokoju Samorządu Studenckiego WSPiA (pokoju 2.02, Budynek A, obok starego klubu studenckiego). Każdy, kto chce wspomóc poszkodowane dzieci może przekazać m.in.

– odzież i obuwie (nowe i używane),
– produkty spożywcze z długim terminem przydatności;
– artykuły higieny osobistej;
– środki czystości;
– karma dla psów;
– zabawki.

Zbiórka prowadzona przez Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Prawa i Administracji rozpocznie się w czwartek 5 lutego i potrwa do niedzieli 15 lutego 2015 r. Osoby zainteresowane przekazaniem darów dla osieroconych dzieci mogą przynosić je od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:30 oraz w weekendy od 11:00 do 13:00.

Zobacz więcej: 35-letnia kobieta uratowała czwórkę dzieci, sama zginęła w pożarze (ZDJĘCIA)

pozarfoto: krosno112.pl

materiały nadesłane

05-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)