REKLAMA

Podczas weekendu będą utrudnienia komunikacyjne na ulicach Rzeszowa

RZESZÓW. W sobotę odbędzie Nocny Bieg Solidarności, a w niedzielę Rajd Rowerowy z Funduszami Europejskimi. Na zakończenie tej drugiej imprezy zagra Gienek Loska. Dużo imprez, a co za tym idzie – utrudnienia na ulicach.
Nocny Bieg Solidarności rozpocznie się o godz. 18. Podzieleni na grupy wiekowe zawodnicy wystartują z Rynku i pobiegną ulicami Mickiewicza, Gałęzowskiego, skręcą w ulicę Sobieskiego, którą pobiegną w kierunku teatru. Dalej przez Sokoła, Plac Farny i ulicą Kościuszki do Rynku, gdzie będzie meta biegu. Z kolei Rajd Rowerowy z Funduszami Europejskim rozpocznie się o godz. 14. Zbiórka na ulicy Emilii Plater koło Politechniki Rzeszowskiej. Trasa rajdu będzie przebiegała obok inwestycji unijnych realizowanych przez uczelnie wyższe. Podczas rajdu ulice nie będą całkowicie wyłączane z ruchu. Jednak na drodze przejazdu policjanci blokować będą skrzyżowania mijane przez rowerzystów co może powodować utrudnienia w ruchu. Po zakończeniu rajdu około godz. 15.00 rozpocznie się piknik na rzeszowskich Bulwarach. W programie m.in.: zabawy i animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami, degustacja grochówki. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Gienek Loska Band! Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00.

 

30-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-ten-weekend-beda-utrudnienia-komunikacyjne-na-ulicach-rzeszowa