REKLAMA

W stylu Las Vegas WSiZ zaprasza na zjazd absolwentów

RZESZÓW. Impreza w stylu lat 20-tych odbędzie się  27 września w kampusie WSIiZ w Kielnarowej. Na uczestników zjazdu czekają m.in: poker, ruletka i wiele innych atrakcji.VI zjazd absolwentów przeniesie uczestników do stylowych lat dwudziestych. W kampusie  WSIiZ w Kielnarowej, zaaranżowanym na Las Vegas, stanie namiot do gry w pokera, Black Jack’a i ruletkę. Uczestnicy będą mogli poczuć emocje towarzyszące grom z użyciem żetonów i falsyfikatów banknotów. Będzie też karaoke oraz inne atrakcje związane z kasynem. By w 100% oddać atmosferę lat 20-tych, absolwenci proszeni są o stylizacje charakterystyczne dla tamtych czasów. Najlepszy strój zostanie nagrodzony. Uczelnia zapewnia uczestnikom zjazdu pyszne potrawy serwowane w „Tabernie pod Sosnami” a także bezpłatny transport w obie strony.

Uczestnictwo w zjeździe należy potwierdzić, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem imprezy.wsiz.pl/6zjazdabsolwentow. Liczba miejsc jest ograniczona.

27-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-stylu-las-vegas-wsiz-zaprasza-na-zjazd-absolwentow