REKLAMA

Dziś utrudnienia w ruchu związane z wyścigiem kolarskim!

REGION. Przypominamy, iż w dniu 01.07.2015r. na drogach Podkarpacia wystąpią utrudnienia w ruchu związane z 26 Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków.

Trasa II etapu będzie prowadzić ze Strzyżowa przez teren powiatu brzozowskiego do Krosna. W związku z wyścigiem wystąpią utrudnienia w ruchu. Policjanci będą zabezpieczali trasy przemieszczania się kolumny kolarskiej.

Start II etapu wyścigu w Strzyżowie nastąpi w środę godz. 18.40 z rynku strzyżowskiego. Kolarze przejadą ulicami: Sanocką, Mostową, Południową, następnie przez miejscowości Gbiska, Wysoka Strzyżowska, Dobrzechów i ulicami Strzyżowa: Sobieskiego, 1-go Maja, Rynek (pierwszy przejazd przez linię startu),dalej tą samą trasą drugie okrążenie (rugi przejazd przez linię startu). Dalsza trasa będzie przebiegać ulicami: Sanocką, Mostową, Bieszczadzką przez Godową, Żyznów, Lutczę, aż do granicy powiatu strzyżowskiego.

Wyścig będzie się odbywał przy zamkniętym ruchu kołowym (na 30 minut przed przejazdem kolumny wyścigu).

Trasę będą zabezpieczali policjanci, strażacy i służby organizatora wyścigu. Po przejechaniu peletonu, ruch kołowy zostanie przywrócony.

KPP Strzyżów, fot. nagłówek: flickr.com/Takver

30-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-srode-utrudnienia-w-ruchu-zwiazane-z-wyscigiem-kolarskim