REKLAMA

W środę nieprzejezdna ul. Witolda Świadka. Trwa budowa sieci ciepłowniczej

RZESZÓW / PODKARPACIE. 7 lipca br. ulica Witolda Świadka w Rzeszowie będzie zamknięta dla ruchu. Będzie to związane z budową sieci ciepłowniczej.

109784_r0_940

Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

 

MPEC – Rzeszów Sp. z o.o. informuje, że 7 lipca br. wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu na ulicy Witolda Świadka w Rzeszowie przy bloku nr 3, związana z budową sieci ciepłowniczej, przyłączy cieplnych i nowoczesnych węzłów cieplnych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. świadka 1, 3, 5, 7, w pawilonie H1 przy ul. Pelczara 6 oraz w budynku przy ul. Popiełuszki 32.

Prowadzone roboty są realizowane w celu zwiększenia efektywności energetycznej oraz wzrostu bezpieczeństwa dostaw ciepła dla potrzeb centralnego ogrzewania i przygotowania cieplej wody użytkowej dla mieszkańców osiedla Nowe Miasto.

 

7 lipca z ruchu zostanie wyłączony jednokierunkowy odcinek ul. Witolda świadka na wysokości budynku nr 3. Ulica będzie nieprzejezdna w kierunku od ulicy Seniora do ul. Popiełuszki.

Odcinek będzie zamknięty także w późniejszym terminie na czas wykonania przyłączy do budynku Świadka 3. O terminie zamknięcia będziemy informować z wyprzedzeniem Deklarujemy, że ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby utrudnienia związane z prowadzeniem ww. prac ograniczyć do niezbędnego minimum. Za utrudnienia przepraszamy – przekazuje MPEC – Rzeszów Sp. z o.o.

 

Źródło: materiały nadesłane

 

07-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)