REKLAMA

W środę charytatywny koncert dla rzeszowskiego „Kundelka”

RZESZÓW / PODKARPACIE. W najbliższą środę w budynku Instytutu Muzyki odbędzie się charytatywny koncert rzeszowskich młodych talentów na rzecz schroniska „Kundelek”. Wstęp jest bezpłatny. W trakcie wydarzenia będzie można dokonać wpłaty na rzecz schroniska i poznać jego podopiecznych.

YNa0KuVjc4_1

Foto: Kacper Ciuba / archiwum Rzeszów24.pl

Zapraszamy serdecznie wszystkich kochających muzykę i zwierzęta. Podczas koncertu będzie można wesprzeć schronisko ,,Kundelek” – piszą organizatorzy w facebookowym wydarzeniu.

Podczas koncertu rozbrzmi muzyczna mieszanka rocka, jazzu i bluesa w wykonaniu młodych talentów z Rzeszowa. Wstęp na wydarzenie jest zupełnie bezpłatny. Zebrane dobrowolne darowizny zostaną przekazane na rzecz rzeszowskiego schroniska „Kundelek”.

Podczas koncertu będzie można poznać kilku podopiecznych schroniska, a także porozmawiać z wolontariuszami, którzy chętnie odpowiedzą na pytania mieszkańców Rzeszowa. Wydarzenie rozpocznie się w środę (11 grudnia) o godzinie 18:00 w budynku Instytutu Muzyki (ul. Dąbrowskiego 81). Organizatorami są studenci z Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

 

10-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-srode-charytatywny-koncert-dla-rzeszowskiego-kundelka-2183-00r2kc