REKLAMA

W sobotę z Rzeszowa startuje Przebojowy Pociąg RMF FM

RZESZÓW / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę z Rzeszowa wyruszy Przebojowy Pociąg RMF FM, który zabierze w podróż nad Bałtyk kilkuset słuchaczy stacji. Towarzyszyć im będą gwiazdy polskiej muzyki, m.in. Kamil Bednarek, Piotr Kupicha, Cleo, Piersi, C-BooL i Gromee.

Kopiuj z Przebojowy Pociąg RMF FM - bilety 

Bezpłatne bilety dla całej rodziny słuchacze mogą wygrywać przez pierwszy tydzień wakacji w konkursie na antenie stacji i na www.rmf.fm.

Pociąg wyruszy 3 lipca o 10:14 z Rzeszowa, a do Gdyni dotrze o 18:47.

Po drodze zatrzymywać się będzie m.in. w Tarnowie, Krakowie, Warszawie, Ciechanowie i Malborku, gdzie dosiadać się będą kolejne gwiazdy, które towarzyszyć będą słuchaczom w drodze nad morze.

 

W ramach atrakcji przewidziane są m.in. koncerty Kamila Bednarka i zespołu Piersi, impreza DJ’a Gromeego, karaoke i specjalne wydania akcji „Twoje 5 minut” i „Twoje Love Story”.

Przebojowy Pociąg RMF FM - mapa

Wszystko relacjonować na żywo na antenie RMF FM przez cały dzień będą dziennikarze rozgłośni.

 

Akcja jest organizowana przy współpracy ze spółką PKP INTERCITY, zapewniającą do realizacji przejazdu specjalną żółtą lokomotywę i najnowsze, komfortowe wagony z taboru przewoźnika, których unowocześnienie zostało dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

 

Źródło: mat. prasowe

 

01-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)