REKLAMA

W sobotę Resovia zagra z JKSem

W sobotę przy Bandurskiego 2 w Jarosławiu podopiecznych Szymona Szydełko czeka kolejne ligowe spotkanie. 26 marca w ramach 21. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej rzeszowianie zagrają na boisku jednego z ligowych średniaków JKS-u. Resovia aktualnie plasuje się na trzecim miejscu w tabeli, ale po ostatnim wygranym spotkaniu z Izolatorem biało-czerwoni zbliżyli się do Stali na trzy „oczka”. Rzeszowianie na wyjazdach radzą sobie bardzo dobrze, bowiem na 10 spotkań wygrali oni aż 6, remisując jeden mecz i trzy przegrywając.

Drużyna z Jarosławia na własnym terenie prezentuje się średnio (3 zwycięstwa i 5 remisów i 2 porażki w 10 meczach). W ostatniej kolejce JKS przegrał na wyjeździe z Lewartem 2-1. Osiem zwycięstw, siedem remisów i pięć porażek to bilans, który pozwala podopiecznym Mariusza Sawy, na zajmowanie bezpiecznej siódmej pozycji. Ostatnie starcie Resovii z JKS-em miało miejsce przy Wyspiańskiego, wówczas biało-czerwoni wygrali 1-0 po bramce Mateusza Jurczaka.

W sobotnim meczu, w drużynie JKS-u nie wystąpią wypożyczeni do Jarosławia z Resovii Kacper Rop i Sebastian Dziedzic, którzy łącznie zdobyli dla Jarosławskiej drużyny 11 z 29 strzelonych przez nią bramek.

Clipboard02

Dotychczasowe ligowe mecze Resovii z JKS-em:
Ogółem: 38 meczów – 23 zwycięstwa, 3 remisy, 12 porażek – bramki 81-44
w Jarosławiu: 18 meczów – 8 zwycięstw, 2 remisy, 8 porażek – bramki 28-22

Mecz zostanie rozegrany w Jarosławiu na stadionie przy ul. Bandurskiego 2, w sobotę 26 marca o godz. 12:00. Bilety na to spotkanie w cenie 7 i 10 zł.

źródło: cwks-resovia.pl
foto: archiwum Rzeszow24.pl

25-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-sobote-resovia-zagra-z-jksem