RZESZÓW / PODKARPACIE. Dla jednych godzina spania krócej, a dla drugich symbol rozkręcającej się wiosny. Z soboty na niedzielę przyspieszamy zegarki o godzinę.
foto: archiwum Rzeszów24.pl
Zegarki powinno się przestawić z godz. 2:00 na godz. 3:00 nad ranem. Dla tych, którzy wybierają się na Wielkanocną Rezurekcję to zdecydowanie niezbyt dobra informacja.
Wraz ze zmianą czasu z zimowego na letni, zmianie ulegną również kursy nocnych autobusów.
Linia N1 – przyjazd na przystanek Dworzec PKP o godz. 1.55 czasu zimowego zakończy kurs. Odjazd z przystanku Dworzec PKP o godz. 3.00 czasu letniego w kierunku Obrońców Poczty Gdańskiej.
Linia N2 – przyjazd na przystanek Dworzec PKP o godz. 1.55 czasu zimowego zakończy kurs. Odjazd z przystanku Dworzec PKP o godz. 3.00 czasu letniego w kierunku Paderewskiego.
otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.
Dodaj komentarz
Zaloguj się a:
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.