REKLAMA

W sobotę Potańcówka Miejska dla Seniorów na rzeszowskich bulwarach

RZESZÓW / PODKARPACIE. W sobotę 14 sierpnia, w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach odbędzie się Letnia Potańcówka Miejska dla Seniorów. Udział w imprezie jest bezpłatny.

BIv0eJLl45

Foto: archiwum Rzeszów24.pl

 

Letnie Potańcówki Miejskie dla Seniorów to propozycja Rzeszowskiego Domu Kultury przygotowana w ramach szerokiej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”, która obejmuje ponad 250 różnorodnych wydarzeń na terenie Rzeszowa.

Podczas imprezy uczestnicy będą bawić się wspólnie przy rytmach znanych hitów sprzed lat, a o dobrą zabawę zadba DJ.

Zabawa taneczna dla wszystkich aktywnych mieszkańców powyżej 60. roku życia obędzie się już w sobotę 14 sierpnia 2021 roku.

Impreza zostanie zorganizowana w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach, a jej start zaplanowany jest na godzinę 17:00.

 

Dodatkowo Rzeszowski Dom Kultury zachęca wszystkich mieszkańców do udziałuw Potańcówkach Miejskich organizowanych na rzeszowskich osiedlach. Pierwsze zostały zrealizowana w dniu 17 lipca 2021 roku na osiedlu Budziwój i 31 lipca na osiedlu Słocina.

Następne odbędą się kolejno: 21 sierpnia na osiedlu Bzianka (godz. 17:00, plac przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów-Bzianka) oraz 29 sierpnia na osiedlu Przybyszówka (godz. 19:00,  Rzeszowski Dom Kultury filia Przybyszówka).

Foto - Potańcówka Miejska dla Seniorów (fot. RDK) - 1_2

Foto: archiwum Rzeszowskiego Domu Kultury

 

Udział we wszystkich Potańcówkach Miejskich jest bezpłatny. Regulamin letnich imprez Rzeszowskiego Domu Kultury realizowanych w ramach miejskiej akcji „Atrakcje na wakacje” oraz szczegółowy kalendarz wydarzeń dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

 

Źródło: Rzeszowski Dom Kultury

14-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)