REKLAMA

W sobotę otwarcie lodowiska w Millenium Hall!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W sobotę 7 grudnia na skwerze w Millenium Hall zostanie otwarte lodowisko (pod warunkiem, że pozwoli na to pogoda). Wypad na łyżwy to wspaniała okazja, by wspólnie z najbliższymi aktywnie spędzać zimowe dni.

img_9685

Foto: Millenium Hall / materiały prasowe

Lodowisko pod gołym niebem na skwerze rzeszowskiego centrum handlowego Millenium Hall ma powierzchnię poad 600 metrów kwadratowych. Posiada ono wyjątkową świąteczną scenerię, girlandy świetlne, a klimatu dodaje muzyka płynąca z głośników wokół lodowiska.

Lodowisko jest czynne w godzinach otwarcia centrum, to jest: od poniedziałku do soboty od godziny 10:00 do 21:00, a także w każdą niedzielę w godzinach 10:00 – 20:00. Tafla będzie dostępna dla mieszkańców aż do zakończenia zimowej aury.

Istnieje możliwość wypożyczenia łyżew oraz skorzystania z tak zwanych „misiów pomocnisiów”, które ułatwiają naukę jazdy dzieciom. Do dyspozycji jest również szatnia oraz ogrzewany ogródek z ofertą gastronomiczną. Zorganizowane grupy minimum 10-cio osobowe, na przykład szkolne, mogą dokonywać wcześniejszych rezerwacji wejść pod numerem telefonu: 733 500 352.

Cennik:
– bilet – 10 złotych za godzinę,
– bilet grupowy – (grupa minimum 10 osób) 8 złotych na godzinę,
– wypożyczenie łyżew – 6 złotych na godzinę,
– szatnia – 2 złote,
– “misie pomocnisie” – 6 złotych na godzinę.

06-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-sobote-otwarcie-lodowiska-w-millenium-hall-8198-00r2kc