REKLAMA

W sobotę druga edycja Przestrzennych Wibracji

RZESZÓW / PODKARPACIE. 14 sierpnia w Ośrodku Sportów Wodnych „Marina” w Rzeszowie odbędzie się druga odsłona Przestrzennych Wibracji. Na scenie zaprezentują się lokalne zespoły: Syndrom Wojtuś Pan oraz Pusta Przestrzeń. Gwiazdą wieczoru będzie Jacek Dewódzki Band. Wstęp wolny.

 

Koncerty rozpoczną się o godz. 18:00. Na scenie przy ul. Żeglarskiej 1 zaprezentują się: Syndrom Wojtuś Pan, Pusta Przestrzeń oraz Jacek Dewódzki Band.

 

 

Jacek Dewódzki to drugi wokalista legendarnego zespołu Dżem.

jacek_dewodzki_band-foto

Kompozytor, autor tekstów, gitarzysta, laureat potrójnej platynowej płyty za całokształt działalności grupy Dżem, a także gwiazda telewizji POLSAT w programie „AllTogetherNow”. W 2017 roku otrzymał potrójną platynową płytę za album „Dżem – Złota Kolekcja”. Został również laureatem nagrody „Fryderyki 2017” za całokształt działalności grupy Dżem. Obecnie wraz z doskonałymi muzykami tworzy i komponuje pod nazwą „Jacek Dewódzki Band”. Koncert zespołu składa się z autorskich kompozycji oraz coverów takich wykonawców, jak Dżem, Neil Young czy The Rolling Stones.

 

Pusta Przestrzeń to rzeszowski zespół grający alternatywnego rocka.

pusta_przestrzen-foto

W marcu 2020 roku grupa wydała pierwszy minialbum pt. Pustka. To melodyjna, gitarowa mieszanka brzmień oraz wpływów różnych podgatunków rocka z tekstami po polsku. Ich twórczość była prezentowana m.in. na antenie Polskiego Radia Czwórka oraz Polskiego Radia Rzeszów. Obecnie Pusta Przestrzeń pracuje nad debiutanckim albumem długogrającym.

 

Syndrom Wojtuś Pan to rock and roll z elementami bluesa, funku, punka i jazzu.

syndrom_wojtus_pan-foto

Trio, które gra muzykę z serca. Skład grupy jest mocno pokoleniowy. Od basisty, który jest kowalem i ma 56 lat poprzez gitarzystę i perkusistę, których suma lat nie przekracza wieku basisty. Razem grają od roku, a występ w ramach Przestrzennych Wibracji będzie ich scenicznym debiutem. Na koncercie będzie można usłyszeć przekrój piosenek.

 

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Rozpiska godzinowa Przestrzennych Wibracji zostanie wkrótce zamieszczona na stronie wydarzenia na Facebooku. Organizatorzy przypominają o konieczności zachowania bezpiecznej odległości oraz przestrzeganiu zaleceń rządowych związanych z uczestnictwem w imprezach plenerowych.

Pierwsza edycja Przestrzennych Wibracji miała miejsce w lipcu 2020 roku, również w OSW „Marina”.

 

Źródło: materiały prasowe

 

12-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)