REKLAMA

W Rzeszowie też mamy Chodakowską! Problem z “boczkami”, za mały biceps? Podejmij wyzwanie z Katarzyną Hajduk

RZESZÓW. Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, więc to ostatni dzwonek, żeby zadbać o swoją sylwetkę. Podejmij 90-cio dniowe wyzwanie z rzeszowskim doradcą żywieniowym i trenerką personalną! Gwarantowany nie tylko sukces, ale i pomoc dla potrzebujących dzieci, bo wyzwanie połączone jest z akcją charytatywną. Wydarzeniu patronują Rzeszów24.pl i P24.pl.

Wiem z doświadczenia, że wiele osób nie jest zadowolonych z efektów ćwiczeń. Zdarza się, że pytacie mnie dlaczego pomimo włożonego wysiłku nie możecie osiągnąć takich efektów jak ja?  Pomyślałam więc, że pomogę wam i podzielę się z wami moją wiedzą nabytą przez lata treningów oraz doświadczeniem zdobytym podczas występów na zawodach sportowych – mówi Katarzyna Hajduk, doradca żywieniowy, trener personalny, coach.

Młoda rzeszowianka przygotowała autorski program, za pomocą którego chce pomóc innym w zdobyciu wymarzonej sylwetki.

11074162_845279138871919_701121836_o

Postanowiłam zebrać w jednym miejscu wszystko czego do tej pory nauczyłam się na temat zdrowego stylu życia. Będzie to kompleksowe podejście do tematu, dlatego oprócz samych treningów (które będą podstawą programu), w pakiecie otrzymacie także: porady dietetyczne odnoszące się do zmiany nawyków żywieniowych oraz zrzucenia zbędnych kilogramów, pomiary i okresowe kontrole parametrów ciała, a także udział w sesjach zdjęciowych, które pozwolą uchwycić zmiany w waszym wyglądzie – wyjaśnia Katarzyna Hajduk.

11073956_845279148871918_1210573031_o

Założenia programu:


90 DNIOWE WYZWANIE

Przystępując do programu stajesz do walki o znakomitą formę i zgrabną sylwetkę – ale nie tylko. Zapisując się do programu „Wakacyjna Forma z Katarzyną Hajduk” sponsorujesz darmowe posiłki dzieciom, które bardzo tego potrzebują. Jeżeli podczas trwania programu schudniesz 10 funtów (~4,5 kg), to jedno dziecko z opieki społecznej będzie otrzymywało posiłku przez 90 dni.

TRENINGI
Zajęcia będą się odbywać w klubie CityFit w Plazie w strefie wolnej o godzinie 6:30. Podczas zajęć będą wykorzystywane wszystkie dostępne na miejscu przyrządy.

ZDROWE ODŻYWIANIE
Z mojego doświadczenia jako zawodniczki bikini fitness i doradcy do spraw żywienia jasno wynika, że każdy trening należy uzupełnić o zbilansowaną i przemyślaną dietę. Dlatego w trakcie trwania programu pomogę ci w “przebudowie lodówki” i zmianie nawyków żywieniowych. Dla osób, które będą chciały spróbować nowych produktów, dostępne będą suplementy firmy Vi-SHAPE, dzięki którym nasze 90 dniowe wyzwanie zostanie przeniesione na zupełnie inny poziom na którym rywalizować będziemy z milionami innych użytkowników produktów Vi-SHAPE – wyjaśnia Katarzyna Hajduk.

SESJA ZDJĘCIOWA I POMIAROWA
Wisienka na torcie będą regularne regularnie wykonywane zdjęcia mające utrwalać następujący progres.

Nasze postępy w ciągu 90 dni trwania programu będziemy uwieczniać przy pomocy zdjęć i filmików wykonanych podczas treningów.  Dodatkowym narzędziem które pozwoli zobaczyć namacalne efekty ćwiczeń oraz motywuje do dalszej pracy jest analizator składu ciała. Jako uczestnicy programu “Wakacyjna forma” będziecie mogli skorzystać z analizatora dostępnego w klubie. Wspólnie sprawdzimy parametry twojego ciała i przeanalizujemy wyniki – przekonuje autorka programu.

11071226_845279132205253_714982151_o

 fot. materiały nadesłane

23-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-rzeszowie-tez-mamy-chodakowska-problem-z-boczkami-za-maly-biceps-podejmij-wyzwanie-z-katarzyna-hajduk