REKLAMA

W Rzeszowie stanęły pojemniki na nakrętki. #DajemySerce dla chorych dzieci

RZESZÓW / PODKARPACIE. W Rzeszowie pojawiły się specjalne serca na nakrętki. W ramach akcji #DajemySerce zebrane do pojemników nakrętki wesprą akcję charytatywną na rzecz chłopców cierpiących na mózgowe porażenie dziecięce.

121148344_2924901247741402_4287110377412257463_n

Foto: Witold Walawender / Facebook

Na rzeszowskim Rynku stanęły dwa metalowe kosze w kształcie serca. Mieszkańcy mogą w nich umieszczać plastikowe nakrętki, z których dochód zostanie przeznaczony na akcję charytatywną #DajemySerce.

Jak czytamy w odpowiedzi wiceprezydenta Rzeszowa Andrzeja Gutkowskiego na interpelację dotyczącą montażu koszy, oprócz dwóch pojemników, jakie w tej chwili znajdują się na płycie rzeszowskiego Rynku, w mieście pojawią się kolejne dwa. Skan dokumentu umieścił na swoim Facebooku radny miasta Rzeszowa Wiold Walawender.

Centrum Medyczne Medyk, które odpowiada za akcję #DajemySerce infromuje, że od poniedziałku jeden z pojemników, jakie stoją na rzeszowskim Rynku zostanie przeniesiony w pobliże przychodni CM Medyk przy alei Rejtana. Trzeci kosz pojawi się w parku na osiedlu Błogosławionej Karoliny. O lokalizacji czwartego pojemnika CM Medyk ma poinformować za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Akcja #DajemySerce ma wesprzeć leczenie bliźniaków Sebastiana i Fabiana Bartmanów, u których zdiagnozowano mózgowe porażenie dziecięce.

Źródło: Witold Walawender / Facebook, Centrum Medyczne MEDYK / Facebook

10-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-rzeszowie-stanely-pojemniki-na-nakretki-dajemyserce-dla-chorych-dzieci-6982-00r2kc