REKLAMA

W Rzeszowie powstanie najdłuższy list do Świętego Mikołaja

RZESZÓW / PODKARPACIE. Dzieci z rzeszowskich przedszkoli, uczniowie szkół podstawowych oraz klienci CH Plaza Rzeszów przez najbliższy tydzień będą przygotowywać najdłuższy list do Świętego Mikołaja. Do pisania listu można przyłączyć się od 28 listopada do 5 grudnia 2016 r. List przekazany zostanie Świętemu Mikołajowi, podczas jego wizyty w CH Plaza Rzeszów we wtorek 6 grudnia.

Do udziału w pisaniu i rysowaniu najdłuższego listu do Świętego Mikołaja organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Rzeszowa, którzy znowu chcą poczuć się dzieckiem. W akcji uczestniczyć będą także dzieci z rzeszowskich przedszkoli i uczniowie szkół podstawowych. Akcja pisania najdłuższego listu do Św. Mikołaja podzielona została na dwie części. Od 28 listopada do 1 grudnia list pisać i rysować będą dzieci w przedszkolach i szkołach. Od piątku 2 grudnia do poniedziałku 5 grudnia do listu będą mogli dopisać się wszyscy mieszkańcy miasta, którzy odwiedzą CH Plaza Rzeszów.

 W dniu 6 grudnia list zostanie oficjalnie zmierzony i wręczony Świętemu Mikołajowi, który przyjedzie do rzeszowskiej Plazy. W tym dniu na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji m.in. występy i animacje Piotra Boruty i Czocher, gwiazdy programy telewizyjnego Mam Talent. Będą także gry, zabawy i prezenty dla odwiedzających CH Plaza Rzeszów.

Szczegóły dotyczące akcji pisania „Najdłuższy list do Świętego Mikołaja” można znaleźć na stronie TUTAJ oraz na profilu facebookowym centrum . Organizatorem akcji jest CH Plaza Rzeszów oraz Kukułka i Spółka.

CH Plaza Rzeszow - Najdłuższy list do Świętego Mikołaja

materiały nadesłane

25-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-rzeszowie-powstanie-najdluzszy-list-do-swietego-mikolaja-00e6mk