REKLAMA

W Rzeszowie powstanie 17-piętrowy budynek mieszkalny

RZESZÓW / PODKARPACIE. Firma NG Development wyposaży stolicę Podkarpacia w kilka nowych bloków mieszkalnych. Lokalizacja wydaje się być wymarzona – ul. Paderewskiego w pobliżu zabytkowego parku. Firma przewiduje budowę 17-piętrowca.

b

foto: materiały nadesłane

Rzeszów od kilku lat jest w czołówce najszybciej rozwijających się miast. Jednym z elementów rozkwitu miasta jest dynamiczny rynek nieruchomości. Rzeszowski z całą pewnością taki jest. Dynamiczny i atrakcyjny dla kupujących, głównie ze względu na różnorodność i bogactwo oferty, a także wsłuchiwanie się w potrzeby i oczekiwania klientów.

Od kilku lat swój wpływ na rozwój Rzeszowa ma NG Development, wzbogacając ofertę lokalnego rynku nieruchomości, najpierw mieszkaniami na osiedlu Nasz Gaj, a teraz nową inwestycją przy ul. Paderewskiego – Osiedle Dzielnica Parkowa.

Osiedle Dzielnica Parkowa to nowy projekt rzeszowskiego dewelopera znanego z takich inwestycji jak: Grand Hotel, Hotel Bristol Tradition &Luxury, Galeria Paniaga oraz Osiedle Nasz Gaj przy ul. Tęczowej. Najnowszą inwestycją jest Osiedle Dzielnica Parkowa, ulokowane w uroczej okolicy przy ul. Paderewskiego, w pobliżu zabytkowego parku. W I etapie powstaną dwa niezależne budynki wielorodzinne, połączone wspólną częścią komunikacyjną – estakadą, a w kolejnych przewidziane są budynki wyższe, z których najwyższy będzie miał 17 pięter. Kompozycja urbanistyczna bloków opiera się na osi widokowej skierowanej w stronę wieży zabytkowego kościoła pw. św. Rocha, dominującego nad okolicą. Wykorzystanie elementów rzeszowskiej panoramy było jednym z założeń projektu Osiedle Dzielnica Parkowa, ponieważ deweloperowi zależy, by jego inwestycje z jednej strony doskonale wpisywały się w otoczenie, ale równocześnie kreowały je.

Rzeszów – idealne miejsce do życia

Rzeszów jest postrzegany, m.in. ze względu na bardzo dynamiczny rozwój, jako doskonałe miejsce do pracy i do mieszkania. Inwestycje tu realizowane są coraz odważniejsze, projekty niebanalne i oryginalne, często łączące cechy z pozoru niemożliwe do połączenia. Ale właśnie takie podejście pozwala na czynny udział w procesie rozwoju stolicy Podkarpacia, co jest jednym z założeń działalności firmy NG Development.

Najnowsza inwestycja tego dewelopera ma ogromne szanse stać się jednym z najciekawszych projektów realizowanych w Rzeszowie. Z jednej strony jest supernowoczesna, komfortowa, zlokalizowana bardzo blisko centrum miasta, a z drugiej doskonale wpisuje się w otoczenie zabytkowego parku, wykorzystując elementy architektoniczne podkreślające harmonię z naturą, którą mieszkańcy tego osiedla będą mieli „na wyciągnięcie ręki”. Takim podejściem do projektowania przestrzeni życiowej dla swoich klientów NG Development kreuje nowoczesny trend na rzeszowskim rynku nieruchomości. Mieszkańcy będą żyli w przyjaznym otoczeniu, blisko natury, ale jednocześnie w niezbyt dużym oddaleniu od centrum miasta, do którego mogą szybko i bez trudu dotrzeć.

Mieszkania „szyte na miarę”

Nowa inwestycja doskonale wpisuje się w też strategię rozwoju miasta zawartą w haśle „Rzeszów – stolica innowacji”. Innowacyjne jest podejście do klienta, dla którego deweloper przygotował formułę smart dom. Dzięki niej, im wcześniej zdecyduje się on na zakup mieszkania, tym w szerszej formie i za darmo, możne wprowadzać zmiany lokatorskie. To doskonały sposób na dostosowanie swojego M do własnych potrzeb.

Choć już sama oferta przygotowana przez dewelopera jest bardzo różnorodna i dająca kupującym ogromny wybór. W I etapie powstaną dwa budynki, 4-piętrowy z 2 klatkami i 24 mieszkaniami, oraz 5-piętrowy z 3 klatkami i 48 mieszkaniami. Mieszkanie dla siebie znajdą tu zarówno zapracowani single, jak i rodziny z dziećmi, ponieważ wybierać będzie można w mieszkaniach o powierzchni od 30 do 100 m². Wszystkie posiadają balkony, a te parterowe dostęp do ogródka. We wszystkich budynkach, nawet tych najniższych, zaplanowane są windy. Bardzo atrakcyjna jest też infrastruktura osiedla, z parkiem, placem zabaw, sklepami, pocztą, szkołą, przedszkolem, szpitalem, centrum kultury i kościołem. Dla osób aktywnie spędzających wolny czas argumentem za zamieszkaniem w tej okolicy z pewnością będzie bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych i ścieżek rowerowych.

Dzielnica Parkowa to idealne miejsce do zamieszkania. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą żyć i mieszkać w Rzeszowie, i stać się częścią tego miasta.

08-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-rzeszowie-powstanie-17-pietrowy-budynek-mieszkalny