REKLAMA

W Rzeszowie powstała siłownia plenerowa od Nestlé (FOTO)

 

W ramach wspierania lokalnych społeczności, Nestlé buduje plenerowe siłownie w lokalizacjach, gdzie mieszczą się fabryki firmy. Pierwsza z nich powstała w Rzeszowie.

Silownia_Rzeszow2

Foto: materiał nadesłany

Nestlé postawiło w Rzeszowie siłownię plenerową przy skrzyżowaniu ulic Unii Lubelskiej i Reformackiej. Dzięki niej mieszkańcy mogą korzystać z profesjonalnych sprzętów do ćwiczeń, takich jak rowerek, wioślarz, twister czy orbitrek. Siłownia na świeżym powietrzu to doskonałe miejsce do indywidualnych ćwiczeń zapalonych sportowców, jak i wspólnej rekreacji całych rodzin.

Rzeszów jest jednym z kilku miast w Polsce, w których staną siłownie plenerowe od Nestlé. Kolejne wybudowane zostaną w Kaliszu i Kargowej, gdzie również znajdują się zakłady produkcyjne firmy.

To już kolejna tego rodzaju inicjatywa. Wcześniej, w ramach dwóch edycji konkursowej akcji o nazwie Nestlé Porusza Polskę, powstało ponad 30 takich obiektów w różnych gminach na terenie całego kraju. Sportowy sprzęt postawiono wówczas w lokalizacjach, które wzięły udział w ogłoszonym konkursie i otrzymały największą liczbę głosów oddanych przez mieszkańców poszczególnych gmin zgłaszających swój udział w akcji. Po zakończeniu głosowania Nestlé ufundowało po jednej siłowni w każdym województwie, w zwycięskiej gminie.

Budując dostępne dla wszystkich siłownie plenerowe, firma zachęca mieszkańców lokalnych społeczności do prowadzenia zdrowszego stylu życia. Pragnie też przyczynić się w ten sposób do podnoszenia jego jakości, a także dążyć do lepszej przyszłości, zarówno każdego człowieka, jak i całych społeczności – szczególnie tych lokalnych.

Źródło: materiał nadesłany


15-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-rzeszowie-powstala-silownia-plenerowa-od-nestle-foto-2302-kc2