REKLAMA

W Rzeszowie padła wysoka wygrana w grze Lotto!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W piątkowym losowaniu Mini Lotto wysoką wygraną zdobyła osoba grająca w rzeszowskiej kolekturze. Zwycięzca sięgnął po kwotę blisko 100 tysięcy złotych.

w1920

Foto: materiały prasowe / totalizator.pl

29 listopada br. w kolekturze LOTTO przy ulicy Żeromskiego 10 w Rzeszowie padła główna wygrana w grze Mini Lotto. Zwycięzca zdobył 98 045,70 złotych. Szczęśliwe liczby, to: 2, 10, 23, 24, 31.

Grając w Mini Lotto, typujemy 5 liczb z 42. Wybierając grę systemem, możemy wytypować 6, 7, a nawet 12 liczb ze zbioru 42. Z każdą wytypowaną liczbą nasze szanse na wygraną rosną, a w razie trafienia czeka premia! Gdy zagramy systemem np. na 6 liczb, to przy trafieniu „trójki” wygrywamy równowartość trzech wygranych III stopnia przewidzianych w danym losowaniu. Pojedynczy zakład kosztuje 1,50 zł. Systemem zagrać można już od 9 złotych.

Kupując grę LOTTO (oprócz Keno i Szybkie 600), można dodatkowo zagrać z Super Szansą. Trafienie liczby z siedmiocyfrowego przedziału 0000000 – 9999999 oznacza wygraną dwóch milionów złotych. Aktywacja Super Szansy to 2 złote.

 Choć tej wiosny nie wychodzimy z domu bez wyraźnej potrzeby, szczęśliwie w grze przez Internet (lotto.pl) mamy takie same szanse na wygraną, jak w punktach sprzedaży – informuje Lotto.

Na stronie lotto.pl lub w aplikacji mobilnej można wytypować liczby albo zagrać na chybił trafił.

Źródło: lotto.pl

30-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-rzeszowie-padla-wysoka-wygrana-w-grze-lotto-5480-00r2kc