REKLAMA

W Rzeszowie padła wygrana w Eurojackpot!

W Rzeszowie padła wygrana III stopnia w loterii Euro Jackpot!

800px-Eurojackpot
Foto: Wikimedia Commons / zdjęcie poglądowe

W Boże Narodzenie kolekturze przy ulicy Rejtana 65 w Rzeszowie padła wygrana III stopnia w grze Euro Jackpot. Szczęśliwiec zgarnął 482 438,50 zł.

Eurojackpot jako jedna z dwóch loterii ogólnoeuropejskich jest też jedną z największych i najbardziej popularnych loterii w Europie. Pierwsze losowanie odbyło się 23 marca 2012 roku, a w grze zapewniona jest początkowa główna wygrana wynosząca 10 milionów euro.

W loterii EuroJackpot uczestniczy łącznie 17 krajów: Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Słowacja, Słowenia, Szwecja i Włochy. Losowania loterii EuroJackpot odbywają się w każdy piątek między godziną 20:00 a 21:00.

Aby grać w loterii Eurojackpot, gracze muszą wytypować pięć liczb od 1 do 50 plus dwie dodatkowe liczby zwane liczbami Euro, które są w przedziale od 1 do 10. Aby zdobyć główną wygraną, należy trafić wszystkie siedem wylosowanych liczb. Jeżeli nikomu nie uda się ta sztuka, główna wygrana przechodzi na następne losowanie. Łącznie w Eurojackpot, oprócz głównej, nagrody jest 12 stopni wygranych.

Maksymalna główna wygrana wynosi 90 milionów euro, lecz jeśli środki pochodzące ze sprzedaży kuponów przekroczą tę kwotę, nadwyżka przechodzi do puli wygranych drugiego stopnia i jest do niej dodawana.

Źródło: lotto.pl, euro-milions.com

03-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-rzeszowie-padla-wygrana-w-eurojackpot-4257-00r2kc