REKLAMA

W Rzeszowie padła “szóstka” w Lotto!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Wyjątkowe szczęście uśmiechnęło się do osoby, która zagrała w Lotto Plus. W Rzeszowie padła główna wygrana w tej grze – równy milion złotych.


Foto: pixabay.com

We wtorek 15 czerwca szczęśliwiec zawarł zakład metodą chybił trafił w punkcie LOTTO przy Placu Dworcowym 1 w Rzeszowie. Trafił “szóstkę” i wygrał okrągły milion złotych! Oto wylosowane przez niego liczby: 12, 14, 17, 27, 29, 49.

Co ciekawe, to już druga taka wygrana w tym miejscu! Wcześniejsza „szóstka” w Lotto Plus padła dokładnie w tym samym punkcie LOTTO na rzeszowskim dworcu w sierpniu 2015 roku. To miejsce z pewnością zasługuje na miano szczęśliwej kolektury!

 

Aby zagrać w Lotto Plus, wystarczy dopłacić złotówkę do zawieranego zakładu Lotto. W każdym losowaniu Lotto Plus gwarantowana pula na główne wygrane to 1 000 000 złotych.

– W najbliższym losowaniu Lotto kumulacja wynosi aż 20 000 000 zł, a w Lotto Plus można ponownie wygrać gwarantowany 1 000 000 zł. Transmisja losowania obu gier odbędzie się o godz. 21:50 w TVP3 oraz na lotto.pl, Facebooku i kanale YouTube – przekazuje Totalizator Sportowy.


Źródło: Lotto.pl

16-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-rzeszowie-padla-szostka-w-lotto-94-00r2kc