REKLAMA

Blog: W poszukiwaniu własnego stylu

Styl życia, ubierania się, zachowania ulega stałym przemianom. Czasopisma, Internet, telewizja… Wszędzie tylko moda, moda, moda… Jeansy z wystającymi „fałdkami”, bluzka odsłaniająca niezbyt szczupły brzuch, buty o dwa rozmiary za małe… Dziewczyny pragnące być pomimo wszystko modne,  często nie wychodzą na tym zbyt korzystnie.

foto: Pixabay

Posiadanie własnego, niepowtarzalnego stylu to trudna sztuka. Wybierając się do centrum handlowego, często ulegamy pokusom typu: „Musisz to mieć!”, „Te buty są stworzone dla Twoich nóg”, „Ubrania ściśle tajne” itp. Hmm… skoro tak mówią, to pewnie tak jest !

W poszukiwaniach odpowiednich ubrań, najważniejsze powinno być to, w czym czujemy się najlepiej, a nie uleganie trendom otoczenia. Nie ma nic złego w kupowaniu ubrań podobnych do tych, które noszą znajomi, lecz jeśli co druga osoba ma takie same buty i spodnie, to nie wygląda za ciekawie. Każdy jest niepowtarzalny i to daje „pole do popisu”.

„Nie szata zdobi człowieka”, ale czy na pewno? Ubiór jest istotnym elementem naszego życia. Na ważne uroczystości ubieramy się elegancko, zaś na spotkanie ze znajomymi wybieramy te mniej formalne stroje. Czasami po ubraniu kreacji, którą odnaleźliśmy w szafie, warto podejść do lusterka i zastanowić się, czy strój nadaje się do publicznego  zaprezentowania.

Spoglądamy na garderobę znajomych, niekiedy z zazdrością i chęcią posiadania tej samej rzeczy, lecz czy ważniejsze jest, aby wyglądać tak samo, jak inni, czy odnaleźć swój własny, unikatowy styl, który będzie tylko nasz?

Te ubrania, które dobrze prezentują się na naszych znajomych, niekoniecznie muszą dobrze wyglądać na nas. Może warto zmienić swoje modowe nawyki i odnaleźć coś niezwykłego.

 

 

26-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-poszukiwaniu-wlasnego-stylu-rz2mt