REKLAMA

W poniedziałek charytatywny koncert dla rzeszowskiego “Kundelka”

RZESZÓW / PODKARPACIE. W najbliższy poniedziałek odbędzie się charytatywny koncert na rzecz schroniska “Kundelek”. Wstęp jest bezpłatny. W trakcie wydarzenia będzie można dokonać wpłaty na rzecz schroniska i poznać jego podopiecznych.

dog-3422727_960_720

Foto: Pixabay.com

Na koncercie pojawią się utwory jazzowe oraz bluesowe. Wstęp jest zupełnie bezpłatny. Będzie możliwość zostawienia darowizny na rzecz rzeszowskiego schroniska “Kundelek”.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów muzyki! Wstęp jest bezpłatny, ale można będzie zostawić darowiznę na rzecz schroniska, poznać podopiecznych schroniska, a także posłuchać młodych talentów! – piszą organizatorzy w facebookowym wydarzeniu.

Wolontariusze schroniska opowiedzą podczas wydarzenia o placówce i odpowiedzą na wszystkie pytania gości. Na koncercie pojawią się także czworonogi. Ambasadorem wydarzenia ma być pitbullka Lugia, która szuka kochającego domu.

Utwory, jakie zostaną zaprezentowane zostały wydane w formie płyty i będą do nabycia podczas koncertu.

Wydarzenie rozpocznie się w poniedziałek (10 grudnia) o godzinie 18:00 w budynku Wydziału Muzyki UR (ul. Dąbrowskiego 83). Organizatorami są studenci Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

qwdqwd

Foto: materiały organizatorów

 

08-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)