REKLAMA

W nocy napadli na młodszego kolegę

ŁAŃCUT. Policjanci z Łańcuta  zatrzymali sprawców pobicia mieszkańca Łańcuta. Zatrzymani byli nietrzeźwi, grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3. Pobity mężczyzna trafił do szpitala.

fot. KWP

fot. KWP

W nocy z niedzieli na poniedziałek, około godz. 1 dyżurny łańcuckiej komendy został powiadomiony, że na jednym z osiedli bije się kilka osób. Wysłany na miejsce patrol zauważył mężczyznę z zakrwawioną twarzą.

Okazało się, że jest to młody mieszkaniec Łańcuta, który został pobity przez dwóch mieszkańców pobliskiej miejscowości. Funkcjonariusze wezwali karetkę pogotowia, która zajęła się pobitym. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że wszyscy uczestnicy byli nietrzeźwi.
Pobity mężczyzna po udzieleniu pomocy w Centrum Medycznym w Łańcucie pozostał na obserwacji, obaj sprawcy, w wieku 19 i 20 lat, po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani. Przyznali się do winy, za udział w pobiciu grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.
KPP Łańcut
20-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-nocy-napadli-na-mlodszego-kolege