REKLAMA

W niedzielę w Rzeszowie Festiwal Gier Planszowych

RZESZÓW / PODKARPACIE. Stowarzyszenie Inspiracji i Rozwoju PERSPEKTYWA zorganizuje w Rzeszowie warsztaty plenerowe dla całych rodzin. 11 lipca, w ramach projektu, odbędzie się Festiwal Gier Planszowych. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

competition-3061509_1280
Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

Na terenie rzeszowskich osiedli, placów zabaw, parków itp. zostanie zorganizowanych 17 plenerowych warsztatów dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych – całych rodzin.

Wydarzenia odbywać się będą pod hasłem “W poszukiwaniu inspiracji”. Podczas 4-godzinnych warsztatów uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach cyrkowych, plastycznych, zręcznościowych, przyrodniczych, sensoplastycznych itp.

 

Realizowane przez nas zadanie publiczne pn. “W poszukiwaniu inspiracji – program profilaktyki uniwersalnej skierowanej do dzieci i młodzieży” dofinansowane jest ze środków Wydziału Zdrowia Urzędu Miasta Rzeszowa.Udział w wydarzeniach jest bezpłatny – przekazują Magdalena Dec i Małgorzata Grabek ze Stowarzyszenia Inspiracji i Rozwoju PERSPEKTYWA.

Jednym z działań w ramach projektu jest zaplanowany na niedzielę 11 lipca 2021 Festiwal Gier Planszowych, który odbędzie w się w Osiedlowym Klubie Kultury przy ulicy Pułaskiego 3 w Rzeszowie, w godzinach 16:00-20:00.

festiwal gier

Bieżące informacje na temat projektu i planowanych wydarzeń będą zamieszczane na stronie: http://naszaperspektywa.eu/ oraz na: https://www.facebook.com/sir.perspektywa

 

Źródło: materiały nadesłane

 

07-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)