REKLAMA

W niedzielę utrudnienia w ruchu

W Muzeum Techniki i Militariów w Rzeszowie odbędzie się Piknik Patriotyczny na 100-lecie Odzyskania Niepodległości. W niedziele organizatorzy przewidzieli uroczystą defiladę. Z obiektów muzeum przy ul. Młocińskiej w kierunku Rynku wyruszy kolumna defiladowa. Przemarsz kolumny odbywać się będzie ulicami miasta, co może powodować niewielkie utrudnienia w ruchu.

zdjęcie: archiwum Rzeszów24

W dniach 20 – 22 lipca 2018r. w  Muzeum Techniki i Militariów w Rzeszowie odbędzie się Piknik Patriotyczny na 100-lecie Odzyskania Niepodległości. Elementem pikniku będzie uroczysta defilada, która przejdzie z muzeum na rzeszowski Rynek.

Defilada rozpocznie się w niedzielę (22.07) o godz. 11. Kolumna składająca się z pojazdów mechanicznych, piechurów i kawalerzystów przejdzie ulicami Młocińską, Obrońców Poczty Gdańskiej, Wyzwolenia, Okulickiego, Krakowską, Cieplińskiego, Sokoła, Placem Farnym, Matejki do Rynku. Około godz. 17 kolumna wyruszy w drogę powrotną tą samą trasą do ul. Młocińskiej.

Uczestnicy defilady poruszać się będą zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Przejście koumny zabezpieczą policjanci z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy. Policjanci nie przewidują zamykania ulic, jednak na trasie może być chwilowo wstrzymywany ruch.

Apelujemy do kierowców, którzy w tym czasie będą przejeżdżali wymienionymi ulicami, o zachowanie szczególnej ostrożności.

20-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-niedziele-utrudnienia-w-ruchu