REKLAMA

W niedzielę Teatr Maska powróci do grania na żywo! [ZAPOWIEDŹ]

RZESZÓW / PODKARPACIE. W niedzielę 30 maja br. o godzinie 16:30 w Teatrze “Maska” w Rzeszowie odbędzie się spektakl “Wystarczy być” w reżyserii Radosława Kasiukiewicza. Będzie to pierwszy spektakl odgrywany po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami sanitarnymi. 

GR0A3041a

“Wystarczy być” to bajka na podstawie książki “Nie każdy umiał się przewrócić” Toona Tellegena opowiada ona o bezinteresownej przyjaźni – takiej, która jest i niczego nie oczekuje w zamian. Ale nie tylko. Również o sile wyobraźni, która potrafi zmieniać rzeczywistość.

Bohaterowie “Wystarczy być” wykorzystują tę siłę, by tworzyć własny, bajkowy świat (czasami kolorowy i piękny, a czasem, gdy wyobraźnia nie chce się słuchać właściciela- szary).

Urocze postaci – Wiewiórka, Mrówka, Słoń próbują zmierzyć się ze swoimi pragnieniami i dowiedzieć się, co w ich życiu jest najważniejsze, i co im daje radość. Wszystko to podane jest w sympatyczny, lekko filozoficzny – jak przystało na bajki Toona Tellegena – sposób.

 

adaptacja i reżyseria: Radosław Kasiukiewicz
scenografia: Michał Dracz
muzyka: Grzegorz Mazoń

obsada: Joanna Pruś (gościnnie)*/Anna Kukułowicz*, Robert Luszowski, Bogusław Michałek, Andrzej Piecuch

* rola dublowana

 

Spektakl jest przeznaczony dla dzieci od 4. roku życia. Odbędzie się w reżimie sanitarnym. Bilety można zakupić online oraz w kasie Teatru. Dla widzów indywidualnych są one w cenie 16 złotych, dla grup zorganizowanych 14 złotych.

 

Zdjęcia: Jerzy Dowgiałło

Źródło: mat. nadesłane

 


24-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)