REKLAMA

W niedzielę pojawią się utrudnienia w ruchu, będą objazdy dla autobusów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Mieszkańcy muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu, związane ze sztafetą Poland Business Run. Wystartuje ona w niedzielę o godzinie 10:30.

6_3_1

Foto: Archiwum Rzeszów24.pl

Poland Business Run, to bieg charytatywny, który po raz pierwszy odbywa się w Rzeszowie. Dochód, który zebrano w momencie rekrutacji, zostanie przekazany osobom niepełnosprawnym.

Ze względu na bieg, od godziny 9:30 zostaną zamknięte ulice: Targowa, Szopena oraz Kilara. Częściowo będą też zamykane ulice: 3 Maja, Dymnickiego, Słowackiego oraz al. Lubomirskich. Utrudnienia mają potrwać do ok. 14:00.

ZTM przygotował objazdy dla autobusów linii: 5, 6, 7, 10, 12, 13, 31 oraz 37.

5 – od Lubelska do Bardowskiego trasą bez zmian następnie Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian. Od Matysówki do Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego – Bardowskiego do Żółkiewskiego i dalej trasą bez zmian.

6 – od Ustrzycka do Krakowska/Sportowa trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego
U. Marszałkowski – Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian.
Od Słocińska do Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli – Cieplińskiego do Piłsudskiego U. Marszałkowski i dalej trasą bez zmian.

7 – Pl. Kilińskiego – Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian. Powrót z Siedlisk do Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego U. Wojewódzki do Dworca PKP.

10 – od Bł. Karoliny do Mochnackiego trasą bez zmian, następnie Lisa Kuli – Kilara do Podwisłocze i dalej trasą bez zmian. Od Łukasiewicza do Kopisto trasą bez zmian, następnie Kilara do Mochnackiego i dalej trasą bez zmian

12 – od Trembeckiego do Bardowskiego trasą bez zmian następnie Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian. Od Budziwojska do Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego U. Wojewódzki – Bardowskiego do Żółkiewskiego i dalej trasą bez zmian.

13 – od Wita Stwosza do Marszałkowska trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian. Od Lwowska do Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.

31 – od Lubelska do Marszałkowska trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa Kuli – Kilara do Podwisłocze i dalej trasą bez zmian. Od Sikorskiego do Kopisto trasą bez zmian, następnie Kilara – Lisa-Kuli – Cieplińskiego do Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.

37 – od Trembeckiego do Marszałkowska trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian. Od Hermanowej do Hetmańskiej trasą bez zmian następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego do Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.

Na trasie objazdów obowiązują wszystkie przystanki.

01-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)