REKLAMA

W niedzielę na bulwarach potańcówka dla seniorów

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców powyżej 60 roku życia na Potańcówkę Miejską dla Seniorów, która odbędzie się w niedzielę 16 września 2018 roku na rzeszowskich bulwarach. Wstęp na zabawę jest bezpłatny.

Baner - Potańcówka Miejska dla Seniorów

Foto: Materiał nadesłany

Akcja „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce” to cykl wydarzeń kulturalno-rozrywkowych dla Seniorów, które odbędą się w dniach 2 – 30 września 2018 roku na terenie całego Rzeszowa. Głównym celem inicjatywy jest zachęcenie osób w wieku 60+ do aktywnego stylu życia i rozwijania swoich pasji.

Wśród wielu zaplanowanych na wrzesień wydarzeń znajdą się także liczne inicjatywy Rzeszowskiego Domu Kultury, w tym plenerowa Potańcówka Miejska dla Seniorów, która stanowi doskonałą okazję do miłego i kreatywnego spędzenia wolnego czasu. W ramach imprezy odbędzie się plenerowa zabawa taneczna przy dźwiękach znanych przebojów muzyki rozrywkowej i biesiadnej. Dla uczestników zostaną ponadto przygotowane dodatkowe atrakcje w postaci stoisk z potrawami regionalnymi, konkursów z nagrodami i wspólnego śpiewania. Dobrą zabawę dla wszystkich uczestników zapewni zespół Braciaki.

Potańcówka Miejska dla Seniorów odbędzie się w niedzielę 16 września 2018 roku  na rzeszowskich bulwarach. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 17:00. Impreza została sfinansowana z budżetu Gminy Miasto Rzeszów i jest organizowana przez Rzeszowski Dom Kultury pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca.

Źródło: Materiał nadesłany

10-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-niedziele-na-bulwarach-potancowka-dla-seniorow-3622