REKLAMA

W niedzielę dwa tragiczne wypadki z udziałem pieszych

PODKARPACIE. To była zdecydowanie czarna niedziela. Doszło do dwóch wypadków z udziałem pieszych, którzy, niestety zmarli.

policja

Do pierwszego z nich doszło w Krośnie ok. godz. 19.30 na ulicy Zręcińskiej. Jak podaje Policja,  58-letnia kierująca renault na łuku drogi najechała na pieszego, który przechodził przez jezdnię poza przejściem. 83-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Kierująca była trzeźwa.

Drugi z kolei wypadek wydarzył się chwilę później w Stalowej Woli. Policjanci ujawniają, że kierujący skodą octavią potrącił 74-letniego mężczyznę przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. Pieszy został przewieziony do szpitala, niestety, jego życia nie udało się uratować. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy tego wypadku. Ustalili miejsce zaparkowania pojazdu i kierowcę samochodu. Okazał się nim 42-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Mężczyzna był pijany, miał 2,6 promila alkoholu w organizmie i odjechał z miejsca zdarzenia.

 

ZDJ. KWP

21-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-niedziele-dwa-tragiczne-wypadki-z-udzialem-pieszych