REKLAMA

W niedzielę derby Rzeszowa. Na stadion wejdzie 356 kibiców posiadających karnety

RZESZÓW / PODKARPACIE. W najbliższą niedzielę na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego zostaną rozegrane 87. derby Rzeszowa. Według zasad sanitarnych na mecz Resovii ze Stalą będzie mogło wejść maksymalnie 356 kibiców. Bilety otrzymają wyłącznie kibice gospodarzy (Resovii Rzeszów), którzy posiadają karnety.

Przechwytywanie_138
Foto: archiwum Rzeszów24.pl

21 czerwca (niedziela) o godzinie 13:05 na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie odbędą się derby Rzeszowa, w których Apklan Resovia podejmie Stal Rzeszów. Będzie to mecz 27. kolejki piłkarskiej II ligi.

W związku z tym, że Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN udzielił zgodę na rozgrywanie meczów z udziałem publiczności na stadionie Resovii przy ulicy Wyspiańskiego 22 w ścisłym rygorze sanitarnym, Zarząd Sekcji Piłki Nożnej Resovii Rzeszów postanowił umożliwić wejście na mecz tylko i wyłącznie osobom posiadającym ważny karnet na mecze Apklan Resovii w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020 na określonych zasadach. Do użytkowania została dopuszczona tylko trybuna kryta dla maksymalnie 356 kibiców.

Z racji, iż mamy więcej karnetowców niż przyznanej liczby wejść informujemy, iż pierwszeństwo w wejściu na mecz będą mieli posiadacze (kolejność ważności): Karnetu VIP, Karnetu Premium, Karnetu Normalnego, Karnetu Kibicowskiego. W przypadku przyznawania puli wejść w tym samym przedziale karnetowym będzie decydowała data zgłoszenia. Proces przyznawania wejściówek będzie rozpoczynał się początkiem tygodnia rozgrywania meczu i trwał do 72 godzin przed rozpoczęciem spotkania lub w przypadku wyczerpania miejsc wcześniej). Będzie on powtarzany i uruchomiany przed każdym meczem przy Wyspiańskiego 22 – czytamy na stronie internetowej Resovii Rzeszów.

Każda osoba chcąca zdobyć bilet na mecz Apklan Resovia – Stal Rzeszów proszona jest o wysłanie e-maila na adres: marketing@cwks-resovia.pl

  • tytuł e-maila: DERBY RZESZOWA
  • treść e-maila: Imię i Nazwisko, Rodzaj karnetu (VIP, Premium, Normalny, Kibicowski), numer karnetu
  • czas zgłoszenia: maksymalnie do czwartku, 18 czerwca do godziny 12:00

O przyznaniu prawa wejścia na mecz zostanie wysłany e-mail zwrotny z informacją oraz regulaminem wejścia na stadion w rygorze sanitarnym nie później jak na 24 godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Do użytkowania zostaną dopuszczone tylko i wyłącznie sektory S1 i S2 (wejście kasą nr 1 – pierwsza od ul. Wyspiańskiego), s4 i s5 (wejście kasą nr 2 – pierwsza od ul. Sportowej), a sam stadion zostanie wydzielony na trzy strefy: STREFA ZERO (sektor VIP – s3, pomieszczenie i boisko), STREFA JEDEN (dziennikarze, fotoreporterzy, tv – sektory „na wale”), STREFA KIBICA (Sektory S1, S2, s4, s5 na trybunie krytej). Podczas trwania meczu obowiązuje zakaz przemieszczania się poza sektorami.

To była ciężka decyzja dlatego prosimy o wyrozumiałość w oczekiwaniu, iż na kolejny mecz zostanie zwiększony limit osób na trybunach – podsumowała Resovia Rzeszów.

Źródło: UM Rzeszowa, cwks-resovia.pl

16-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-niedziele-derby-rzeszowa-na-stadion-wejdzie-356-kibicow-z-karnetami-3539-00r2kc-00r2kc