REKLAMA

W hołdzie Annie Jantar. Uczestnicy talent-show wystąpią w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. 11 grudnia o godz. 17:00 w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się galowy koncert z piosenkami Anny Jantar, podczas którego najlepsi uczestnicy programów telewizyjnych: „The Voice of Poland”, „Mam talent” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”, wspierani przez znanych artystów, wykonają największe przeboje niezapomnianej polskiej wokalistki.

an

Po raz pierwszy koncert w hołdzie Anny Jantar został zorganizowany podczas IV edycji „Rzeszowskiego Święta Wokalnego” (2014 r.) i znalazł olbrzymie uznanie wśród licznie zgromadzonej publiczności. Następnie był prezentowany m.in. w warszawskim Teatrze Capitol czy też Teatrze Starym w Lublinie, gdzie w oszałamiającym tempie wyprzedały się wszystkie bilety. Wydarzenie za każdym razem pobija rekordy frekwencyjne.

Piosenki Anny Jantar w nowej, uwspółcześnionej aranżacji wzbudziły dużo emocji, zostały bardzo dobrze przyjęte i wysoko ocenione zarówno przez publiczność, jak i przez media. Obecnie, w dwa lata po premierowym wykonaniu tego koncertu organizatorzy planują cykl wykonań dopracowanego już ze wszystkimi szczegółami widowiska muzycznego, jakim jest „Tribute to Jantar”, w największych miastach w Polsce.

Na scenie obok gwiazd takich jak, Magda Steczkowska, Ada Fijał i Marek Kaliszuk, pojawią się między innymi Michał Grobelny, Jagoda Kret, Małgorzata Nakonieczna. Niezaprzeczalną wartością tego projektu jest udział w nim artystów z Podkarpacia: rzeszowskiego Big Bandu pod kierownictwem Krzysztofa Mroziaka, który jest autorem aranżacji nowych wykonań, Kamila Bijosia z Rzeszowa oraz Arka Kłusowskiego, animatora całego projektu.

22-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-holdzie-annie-jantar-uczestnicy-talent-show-wystapia-w-rzeszowie