REKLAMA

W hali Podpromie zgromadzą się Świadkowie Jehowy

28 października w Rzeszowie odbędzie się największe na Podkarpaciu spotkanie Świadków Jehowy. Hasło, jakie będzie towarzyszyć zgromadzeniu to “Bądź śmiały”.

jw

foto: Oficjalna strona Świadków Jehowy – jw.org

Świadkowie Jehowy odbędą spotkanie w Hali Podpromie w najbliższą niedzielę (28.10). Potrwa ono od 9:30 do 16:15.

Podczas tego wydarzenia usłyszymy wiele ciekawych przemówień i sympozjów. W pierwszej części programu, mówcy przybliżą sylwetki kilku postaci z czasów biblijnych, które odznaczały się śmiałością i są dzisiaj dobrym przy-kładem w jej okazywaniu. Po południu uwagę wszystkich skupi sympozjum, które podkreśli jak ważna jest śmiałość w kontaktach z innymi np. w szkole, pracy, rodzinie czy w stresujących sytuacjach. Ważną częścią programu jest również 30-minutowy publiczny wykład biblijny zatytułowany : „Opowiedz się po stronie prawdziwego wielbienia Boga”. Program tego zgromadzenia został przygotowany tak, aby korzyści z niego mógł odnieść każdy bez względu na wiek, płeć, czy wyznawaną religię” –
mówi rzecznik JW, Michał Ornicki.

Mieszkamy w różnych krajach i mówimy różnymi językami, ale łączą nas wspólne cele. Przede wszystkim chcemy przysparzać czci Jehowie — Bogu, o którym mówi Biblia, Stwórcy wszechrzeczy. Poza tym ze wszystkich sił staramy się naśladować Jezusa Chrystusa i z dumą nosimy miano chrześcijan. Każdy z nas regularnie poświęca czas na to, żeby pomagać innym w poznawaniu Biblii oraz dzielić się dobrą nowiną o Królestwie Bożym. I właśnie dlatego, że dajemy świadectwo, czyli rozmawiamy z ludźmi o Bogu Jehowie i Jego Królestwie, jesteśmy nazywani Świadkami Jehowy – czytamy na oficjalnej stronie JW.org.

25-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-hali-podpromie-zgromadza-sie-swiadkowie-jehowy-8905