REKLAMA

W Czechach zamordowano kobietę! Kto ją rozpoznaje? (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie apeluje o kontakt do wszystkich ludzi rozpoznających osobę z poniższych zdjęć. Kobieta to ofiara zabójstwa dokonanego w Czechach. Badania antropologiczne potwierdziły, że mogła ona pochodzić z Podkarpacia. 

303-202583

Foto: Podkarpacka Policja

Na wniosek Biura Interpolu w Pradze, Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie opublikowała komunikat o ujawnieniu zwłok kobiety o nieustalonej tożsamości wraz ze zdjęciami rekonstrukcyjnymi twarzy. Ciało kobiety – ofiary zabójstwa – ujawniono 6 grudnia 2012 roku w Pradze (Czechy). Do dziś nie udało się ustalić jej tożsamości.

Wynik badania antropologicznego wskazuje, że kobieta mogła pochodzić z Ukrainy lub z terenu południowo-wschodniej Polski, dlatego też rzeszowscy policjanci zwracają się z prośbą o kontakt do osób, które rozpoznają kobietę na podstawie zrekonstruowanego wizerunku lub maja informacje, które pozwolą na jej identyfikację.

Kontaktować należy się z policjantami Wydziału Kryminalnego KWP w Rzeszowie tel. 17 858 23 25 lub z najbliższą jednostką Policji.

303-202585

303-202584

Źródło: KWP w Rzeszowie

17-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-czechach-zamordowano-kobiete-kto-ja-rozpoznaje-foto-7394-00r2kc