REKLAMA

W aucie wozili… narkotyki i młynek do rozdrabniania

RZESZÓW. Kilkanaście gramów narkotyków znaleźli policjanci w samochodzie, którego kierowca próbował odjechać na widok radiowozu. W aucie był jeszcze młynek do rozdrabniania marihuany.

Policjanci z oddziałów prewencji pełniący służbę w rejonie śródmieścia zatrzymali do rutynowej kontroli kierowcę volkswagena passata, który na widok zbliżającego się radiowozu, próbował odjechać.

Podczas sprawdzania auta funkcjonariusze znaleźli susz roślinny zapakowany w 4 woreczki foliowe oraz młynek do jego rozdrabniania. W związku z tym 24 i 22-letni mężczyźni, mieszkańcy powiatu rzeszowskiego i strzyżowskiego, zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

Wstępne badanie potwierdziło, że znaleziony susz to marihuana w ilości ponad 18 gramów.  Ustaleniem szczegółów sprawy zajęli się policjanci z komisariatu w śródmieściu. Okazało się, że narkotyki należały do starszego z mężczyzn. Potwierdził on, że posiadał je na użytek własny, jednak w ubiegłym roku udzielił ich koledze.

Ostatecznie policjanci przestawili mu zarzut posiadania i nieodpłatnego udzielenia narkotyku. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

policja11

Źródło: KMP Rzeszów

23-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

w-aucie-wozili-narkotyki-i-mlynek-do-rozdrabniania