REKLAMA

Wypadek na krajowej “czwórce” w Rogóżnie. Droga już przejezdna

POW. ŁAŃCUCKI. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano na drodze krajowej nr 4 w Rogóżnie, gdzie samochód osobowy zderzył się czołowo z pojazdem dostawczym.

W wyniku zderzenia pasażerka audi doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala, gdzie jest poddana badaniu lekarskiemu, zablokowane były obydwa pasy ruchu w kierunku Rzeszowa. Policjanci z pomocą strażaków kierowali ruchem drogowym.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu dostawczego jadący w kierunku Przeworska z nieustalonych na razie przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo samochodem osobowym. Do zderzenia doszło na prawym zewnętrznym pasie.Obydwaj kierujący byli trzeźwi w chwili zdarzenia. Na miejscu pracpwała grupa dochodzeniowo-śledcza, funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów. Wykonane czynności pozwolą na ustalenie przebiegu zdarzenia.

KPP Łańcut

policja11

10-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

uwaga-wypadek-na-krajowej-czworce-w-rogoznie-zablokowane-pasy