REKLAMA

RZESZÓW. Uwaga kierowcy! W niedzielę utrudnienia w ruchu

RZESZÓW / PODKARPACIE. W ten weekend w Rzeszowie odbywa się impreza rekreacyjno – sportowa, Rzeszów Bike Festival. Częścią imprezy jest niedzielny wyścig kolarski. Jego trasa przebiegała będzie ulicami Rzeszowa, które zostaną częściowo lub całkowicie zamknięte dla ruchu.

303-226274

W sobotę, w ramach Rzeszów Bike Festival odbywał się rekreacyjny przejazd rowerowy. Zwarta kolumna rowerzystów była pilotowana przez policjantów z wydziału ruchu drogowego i nie powodowała utrudnień.

 

Część niedzielna składać się będzie z Rodzinnej Parady Rowerowej, również bez utrudnień, oraz wyścigu kolarskiego.

Trasa wyścigu przebiegać będzie ulicami miasta. W związku z tym pojawią się utrudnienia na niektórych rzeszowskich ulicach.

Trasa ma przebiegać ulicą Słowackiego, gdzie na wysokości ul. Króla Kazimierza umiejscowiono start. Następnie zawodnicy przejadą ulicami: Matejki, Plac Farny, Moniuszki, Cieplińskiego, Piłsudskiego, Rejtana, Kopisto, dalej przez most Zamkowy i ul. Kilara, Słowackiego do ul. Króla Kazimierza, gdzie zostanie zlokalizowana meta zawodów.

 

Od godziny 10:30 do 14:00, ulice: Słowackiego (od ul. Kościuszki), Matejki, Plac Farny, Moniuszki, Kilara (od Mostu Zamkowego do ul. Słowackiego) zostaną całkowicie zamknięte dla ruchu.

W tych samych godzinach na Al. Cieplińskiego (od wysokości ronda Żołnierzy Wyklętych) zamknięte zostaną dwa pasy ruchu w kierunku Piłsudskiego. Podobnie na  Al. Piłsudskiego, Rejtana, Kopisto i Moście Zamkowym zamknięte zostaną dwa pasy ruchu.

Trasę i przylegające do niej skrzyżowania nadzorowane będą przez policjantów z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy.

 

KMP Rzeszów

 

 

10-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)