REKLAMA

Uwaga, kierowcy! Możliwe korki od 10 do 18!

RZESZÓW. Dzisiaj w Rzeszowie zaplanowane jest zgromadzenie publiczne zorganizowane przez członków branży przewozów towarowych. Od godz. 10 do 18 jego uczestnicy będą przemieszczać się samochodami ciężarowymi al. I Armii Wojska Polskiego pomiędzy Rondem Kuronia, a Rondem Pobitno. W związku ze zgromadzeniem mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu.

Zgromadzenie zorganizowane zostanie na ulicy Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Tam, pomiędzy Rondem Kuronia i Rondem Pobitno, od godz. 10 uczestnicy zgromadzenia będą poruszać się oflagowanymi samochodami ciężarowymi. Według organizatora w zgromadzeniu udział weźmie około 50 osób poruszających się 20 samochodami. Jego zakończenie planowane jest na godz. 18.

W związku z trwającym zgromadzeniem mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu. Trasę przejazdu zabezpieczać będą policjanci, którzy w razie konieczności ręcznie pokierują ruchem. Policjanci apelują do pozostałych uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności.

policja1

źródło: KWP Rzeszów

23-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

uwaga-kierowcy-mozliwe-korki-od-10-do-18