REKLAMA

Utrudnienia na drogach w Kozłowie, Duńkowicach i Dynowie

DUŃKOWICE / PODKARPACIE. Policjanci pracują na miejscu zderzenia czterech samochodów w miejscowości Kozłów w powiecie dębickim. Jedna osoba została ranna. Droga wojewódzka nr 985 relacji Dębica – Mielec jest zablokowana.

Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji, w miejscowości Duńkowice w powiecie jarosławskim zderzyły się dwa samochody. Ranna jest jedna osoba. Ruch na drodze relacji Radymno – Korczowa odbywa się wahadłowo. Po zderzeniu dwóch pojazdów w Dynowie, zablokowana jest droga relacji Dynów – Brzozów.

Do zderzenia czterech samochodów w Kozłowie w powiecie dębickim doszło po godz. 9. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca renault zatrzymał się by skręcić, wtedy w jego tył uderzył kierowca skody, w niego uderzył peugeot, a w nich jeszcze volvo. Jedna osoba została ranna. Droga relacji Dębica – Mielec jest zablokowana.

Przed godz. 10 w miejscowości Duńkowice w powiecie jarosławskim kierujący fordem uderzył w renault. Ranna została kobieta kierująca renault. Ruch na drodze relacji Radymno – Korczowa odbywa się wahadłowo.

Około godz. 10 w Dynowie na ul. Zamkowej kierujący fiatem seicento zderzył się czołowo z samochodem marki Hyundai. Ranni w zderzeniu zostali kierowca i pasażerka hyundaia. Droga relacji Dynów – Brzozów jest zablokowana. Policjanci kierują samochody na objazdy.

Źródło: KWP

27-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

utrudnienia-na-drogach-w-kozlowie-dunkowicach-i-dynowie