REKLAMA

Ustawka kiboli w centrum Rzeszowa!

RZESZÓW / PODKARPACIE. We wtorkowy wieczór Około 50 zamaskowanych pseudokibiców uczestniczyło w ustawce przy centrum handlowym Millenium Hall. Bójka skończyła się, gdy na miejsce pojawiły się pierwsze radiowozy policji.

podkarpackapolicja

Foto: Podkarpacka Policja

We wtorek około godziny 20:00 w pobliżu centrum handlowego Millenium Hall doszło do bójki pseudokibiców. Brało w niej udział około 50 zamaskowanych mężczyzn. Jak informuje rzeszowska policja, nikt nie złożył zawiadomienia o bójce, nie zgłosiła się też żadna osoba pokrzywdzona. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring i identyfikują uczestników ustawki.

Bójka trwała około 3 minuty. Kibole rozbiegli się, gdy na miejsce dotarły pierwsze radiowozy policji. Uczestnicy zdarzenia mieli na głowie kominiarki, dlatego mogą być trudni do zidentyfikowania.

To nie pierwsza bójka pseudokibiców w centrum Rzeszowa. W maju 2018 do ustawki doszło na rzeszowskim Rynku, gdzie ranny został 35-latek, który znajdował się wówczas w miejscu bójki. W efekcie tego zdarzenia zniszczona została część ogródków piwnych.

Źródło: sport.interia.pl, tvn24.pl

12-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

ustawka-kiboli-w-centrum-rzeszowa-2885-00r2kc