REKLAMA

Urodziny Zielonych Żabek w Cieszanowie (FILM)

CIESZANÓW/PODKARPACIE. Zielone Żabki świętują w tym roku swoje XXV- lecie. Powstała w 1987 roku legenda polskiego punka rodem z Jawora na Dolnym Śląsku zagra z tej okazji specjalny, jubileuszowy koncert w Cieszanowie.

22 sierpnia występ Zielonych Żabek otworzy oficjalnie czwartą edycję Cieszanów Rock Festiwal.

– Wpadajcie wszyscy do Cieszanowa, szykuje się tam naprawdę świetny festiwal, bardzo się cieszymy, że możemy tam dla Was zagrać. Usłyszycie oldskulowe numery jak „Kultura”, „Olewaj system” czy „Numerek w krzaczkach”. Nie zabraknie też utworów z nowych płyt, szykujemy mocne punkowe uderzenie – mówi „Smalec”, wokalista, basista i lider Zielonych Żabek. Urodzinowy set  wystartuje o g.20:30, będą również goście specjalni. Na naszym jubileuszowym koncercie pojawią się też reggae’owe wibracje: gościnnie wystąpi z nami Martyna Baranowska, młoda, utalentowana wokalistka reggae, natomiast o dźwięk i przestrzeń zadba Shanti Man, nasz dub master – uchyla rąbka urodzinowego programu„Smalec”.

Szczegóły www.cieszanowrockfestiwal.pl, facebook.com/cieszanowrockfestival

„Kultura” Zielone Żabki https://www.youtube.com/watch?v=52–m6JRm2s

 

09-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

urodziny-zielonych-zabek-w-cieszanowie